BAKANLIKTAN MEMUR ZAMMI AÇIKLAMASI!

Bakanlık'tan açıklama: Eski kazanımlar aynen devam edecek
21 Ağustos 2019 15:24

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan memurlar.net'e yapılan açıklamada, eski kazanımların aynen devam edeceği belirtildi.

ÖNCEKİ KAZANIMLAR DEVAM EDECEK Mİ?

Memurlar.net'te bugün yer alan haberde, toplu sözleşme görüşmelerinin uzlaşmazlıkla sonuçlanması nedeniyle, Kamu İşveren Heyetinin, daha önceki dört toplu sözleşme döneminde elde edilen kazanımların devam edip etmeyeceğini de Kamu Görevlileri Hakem Kurulunun takdirine bırakmaya istekli olduğuna dair iddialara yer verilmişti.

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yetkilileri, haber üzerine, memurlar.net'e yaptıkları açıklamada, eski kazanımların aynen devam edeceğini belirtti.

SADECE YENİ TALEPLER VE ARTIŞ

Bu açıklamaya göre, Kamu Görevlileri Hakem Kurulu, sadece yeni talepleri ve eski kazanımlarla ilgili artış ve genişletme taleplerini ele alacaktır.

MEMURLAR.NET

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...

Sahin28
Sitemizde küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, yabancı karakter kullanılan ve suç teşkil eden yorumlar yayınlanmamaktadır. Yorumunuz yukarıdaki gerekçelerden herhangi biri nedeniyle yayınlanmamıştır.
HATİCE
Gene bir nane çıkmadı bu devlet memurunu gözden çıkarmış