BİNGÖL EMNİYET'İ UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde 5 kilo 820 gram esrar maddesi, 17 fişek esrar maddesi ile 320 gram ot esrar ele geçirildi.
09 Ağustos 2019 08:21

Bingöl Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Bingöl İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce uyuşturucu madde kullanan satan, sevkini yapan şahıs ve şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda; 06/08/2019 günü Bingöl-Genç Karayolu Havalimanı kavşağında durumundan şüphelenilerek durdurulan yolcu minibüsünde, E.D. isimli şahsa ait olan valizden 5 kilo 820 gram esrar maddesi ele geçirilmiş, şahıs “Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan gözaltına alınmıştır. Soruşturmanın devamı niteliğinde ki çalışmalarda, aynı gün içerisinde ilimiz Genç İlçesinde bir adreste yapılan aramada E.D. isimli şahsa ait, satışa hazır vaziyette 17 fişek esrar maddesi ile 320 gram ot esrar maddesi daha ele geçirilmiştir. Adli işlemleri tamamlanan E.D. isimli şahıs 07.08.2019 günü çıkarılmış olduğu adli mercilerceTUTUKLANARAKBingöl Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir.
 
Uyuşturucu Madde Tacirlerine karşı mücadelemiz Bingöl halkımızın da desteği ile artarak ve kararlılıkla devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

HABERİN RESİMLERİ
BİNGÖL GÜNDEM

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...