ŞAHİN "VOLEYBOLLA İLGİLİ OLAN, KİM VARSA SOLHAN GERÇEĞİNİ BİLİYOR VE FARKINDA"

Solhan Spor Kulübü Baş antrenörü Mehmet Şahin transferlerin tanıtıldığı toplantıda "Voleybolla ilgili olan, kim varsa Solhan gerçeğini biliyor ve farkında" dedi.
07 Ekim 2019 23:16

Solhan Sporlu transferlerin tanıtıldığı toplantıda Voleybol camiasında Solhan gerçeğinin var olduğuna dikkatleri çeken Şahin yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

 “Hepiniz bir çok farklı deneyim yaşadı, bu deneyimler içinde şu anki kurmuş olduğumuz kadronun tahmin ediyorum ki en rahat ve Solhan Sporu en iyi şekilde temsil edecek olan kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Her şeyden önce Allah izin verirse olacak bir şey, ama biz bütünüyle elimizden gelen her şeyi, bütün çabayı sonuna kadar sarf edeceğiz ki şu anki kadroya baktığımız zaman deneyim, dinamik, insan karakteri olarak düşündüğümüz, arkadaşlarımızın hepsi bu işi rahatça kurtarabilecek durumdalar. Allahın izniyle Allah’tan mani gelmezse yukarıya çıkma hedefini yakalayabileceğimiz bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Konuyu daha da, fazlaca anlatmak gerekli belki, sizler bu bulunduğunuz durumdaki iletişiminizin çok fazla olmadığını düşünüyorum. Voleybolla ilgili olan, kenarından, bucağından kim varsa ilgili olan artık bir Solhan gerçeğini biliyor ve farkındalar. Bakınız Bingöl demiyorum bir Solhan gerçeği var. Bu buradaki yönetim, daha önceden buraya emek vermiş yönetici, idareci, seyirci ve bize destek veren her kim var ise bütününün başarısıdır. Tabiî ki burada başkanımız, görev anlamında o anda başkanlığını ve yöneticiliğini üstlenmiş arkadaşlar fazlaca pay sahibiler. İnanın ki Bingöl’ü farklı şekilde ismen belki bilen vardır ama Solhan’ı bilen çok daha fazlaca var. Bu zaten Sporun veya Voleybol takımının yapması gereken en değerli iş ve İnşallah bu sezonun sonunda da biz bunu en üst seviyeye çıkarmış olacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

bingolgundem.net
Bu haberin tüm hakları bingolgundem.net'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...