SOLHAN SPOR GAZETECİLER GÜNÜN'DE BİNGÖL GÜNDEM'İ UNUTMADI

Solhan Spor Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin İslamoğlu, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla Bingöl Gündem Genel Yayın Yönetmeni Rüştü Nesip Çiftçi'ye plaket takdim ederek başarılarımızın devamını temenni etti.  
13 Ocak 2020 10:21

Kulüp Başkanı Sebahattin İslamoğlu tarafından verilen kahvaltıya basın mensupları, Solhan Spor yönetim kurulu üyeleri ile Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu katıldı.
 
Plaket takdimi öncesi açıklama yapan Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, "Kuruluşumuzdan bugüne Solhan basını her zaman yanımızda oldu. Spora verdikleri desteğin yanında Solhan Spor için verdikleri mücadeleyi biliyoruz. İyi günde kötü günde yanımızda durarak yaptıkları haberler ile en büyük destekçilerimiz oldular. Kimi zaman Solhan Spor'un Solhan yerelinde kalmayacak şekilde bizleri bölgede ve ülke genelinde tanıtılmasına vesile oldular. Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada yanımızda olacağınızı biliyor ve bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin bugüne kadar bizim yanımızda olduğunuz gibi bizlerde en özel gününüzde olmak istedik. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü tekrardan kutlarım çalışma hayatınızda başarılar dilerim.”dedi.

Basın mensupları ise kendilerini bu anlamlı günde unutmayan Başkan İslamoğlu’na teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından Bingöl Gündem Genel Yayın Yönetmeni Rüştü Nesip Çiftçi, Solhan Haber İmtiyaz Sahibi Ahmed Çiftçi, Solhanın Sesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Bildik ve Solhanın Sesi Yazı İşleri Müdürü Abdulhamit Bildik’e plaket takdimi yapıldıktan sonra toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

BİNGÖL GÜNDEM

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...