SOLHAN SPOR YENİ SEZONA HAZIR

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubunda mücadele eden temsilcimiz Solhan Spor yapılan transferle 2019-2020 sezonuna iddialı bir şekilde giriyor. #osenebusene
06 Ekim 2019 21:39

 Murat KARAKAYA 
SGK, Sivas 4 Eylül Bel., Ziraat Bankası, Gaziantep Şahinbey Bel, Beşiktaş, Maliye Milli Piyango ve Arhavi Belediyesi kulüplerinde forma terleten ve 1.90 boyunda olan smaçör Murat KARAKAYA SOLHAN SPORUMUZDA...!
Murat KARAKAYA'ya Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 


Rıfat Erden ÇEVİKEL
Fenerbahçe, Beşiktaş, Halkbank, Afyon Belediyespor, Solhanspor ve Palandöken Belediyespor kulüplerinde mücadele eden ve 1.96 boyunda olan pasör Rıfat Erden ÇEVİKEL tekrar SOLHAN SPORUMUZDA...!
Rıfat Erden ÇEVİKEL'e Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 

Besnik Berkay TANIK
Beşiktaş, Solhanspor ve Palandöken Belediyespor kulüplerinde forma giyen, 1.94 boyunda olan pasör çaprazı Besnik Berkay TANIK tekrar SOLHAN SPORUMUZDA...!
Besnik Berkay TANIK'a Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 

 

Göktuğ ŞEREF

Arkas Spor, İnegöl Belediye, Tokat Belediye, Gümüşhane Torul, Solhan Spor ve Yozgat Sorgun Belediye kulüplerinde forma giyen, 1.89 boyunda olan pasör Göktuğ ŞEREF tekrar SOLHAN SPORUMUZDA...!
Göktuğ ŞEREF'e Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 

 

Muhammet DELİBAŞ 
Beşiktaş'ta forma giyen 1.90 boyunda olan genç smaçör Muhammet DELİBAŞ SOLHAN SPORUMUZDA...!

Muhammet DELİBAŞ'a Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

Mustafa Cevat ÜNVER

Fenerbahçe, İstanbul BBSK, Fındıklı ve Sorgun Belediyesi spor kulüplerinde oynayan, 1.98 boyunda olan 1996 doğumlu ortaoyuncu Mustafa Cevat ÜNVER SOLHAN SPORUMUZDA...!
Mustafa Cevat ÜNVER'e Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 

 

 

Hakan POLAT
Arkasspor, Konak Bld., Balspor, Galatasaray, Gaziantep Bld., Tokat Bld. ve Palandoken Bld. spor kulüplerinde oynayan, 1.94 boyunda olan ortaoyuncu Hakan POLAT SOLHAN SPORUMUZDA...!
Hakan POLAT'a Hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

 

Burak HAZİROL
Fenerbahce, Gaziantep Şahinbey, Afyon, Tokat Belediye Plevne, Fenerbahçe, İnegol Belediye formalarını giyen 1.80 boyunda olan Libero Burak HAZİROL, SOLHAN SPORUMUZDA...
Burak HAZİROL'a Hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.

 

Çağlar AKSOYLU 
İBB, Gaziantep Şahinbey, Halkbank, Beşiktaş, Tokat Plevne, Sorgun Belediye takımlarında forma giyen 1.95 boyunda olan smaçör Çağlar AKSOYLU SOLHAN SPORUMUZDA.
Çağlar AKSOYLU'ya hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz...

bingolgundem.net
Bu haberin tüm hakları bingolgundem.net'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...