YENİ TRANSFERLER TANITILDI

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler Birinci Lig B Grubunda mücadele eden temsilcimiz Solhan Spor Kulübü tüm kadrosu sezon maçların başlamasına bir hafta kala yapılan transferleri basına tanıttı.
06 Ekim 2019 23:14

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubunda mücadele eden temsilcimiz Solhan Spor Kulübü, 2019-2020 sezonundaki yönetim kadrosu ve oyuncularını düzenlenen toplantıda bir araya getirdi. Solhan Spor Kulübü 9 transfer yaparken, 5 oyuncu ise alt yapıdan takıma kattı.

Kampüs Kafe’de düzenlenen Basın toplantısına Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, Solhan Spor Kulüp Yönetimi ve Teknik heyeti, Sporcular ve Basın mensupları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Sebahattin İslamoğlu; “Sayın Belediye Başkanımız Abdulakim Yıldız Bey, Nihat Başkanımız, Mehmet Hocamız, Yönetim kadromuz, teknik ekibimiz, sporcu arkadaşlarımız ve basın mensubu arkadaşlar toplantımıza teşrif ettiğiniz için herkese teşekkür ediyorum. 2012 yılında kurulan Solhan Spor Kulübümüz, çok kısa bir sürede çok büyük başarılara imza attığını ve öncelikle Bu süreçte görev alan Yönetim Kurulu Başkanları: Ali Rıza Serhilal, Abdulvahap Salcan,Yüksel Dere, Erdoğan Kurtaran,Ferhat Sönmez’ nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine Teşekkür ederek; "Yeni sezonda hedeflerimiz Öncelikle takımla iyi bir uyum sağlayıp, ligde başarılı, hırslı, azimli bir takım olabilmektir. Takımdan kastım, yönetim, oyuncular ve Solhan Spor’un başarısı için koşan herkesin ‘’Bu Yıl O Yıl Olacaktır’’ sloganı ile Türkiye Erkekler Voleybolu Efeler Ligine yükselmek en büyük hedefimiz olacaktır. Solhan Spor Allahın izniyle bu sezon hedefine ulaşıp Efeler Ligine adını yazdıracağı kanısındayım. İnşallah kazasız belasız bir sezon geçireceğiz. Tekrardan herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yaptığı konuşmada Yeni yönetime ve sporculara başarılar dileyen Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ise; “Solhan Spor olarak 6 yıl gerçekten ciddi bir mücadele içerisindeyiz. Ve bunun üç sezonunu tabiri caiz ise Efeler Ligi kapısından döndük geçen sene, bir talihsizlik yaşandı. Ama Solhan taraftarlarımızı 7’den 70’e ilçe halkına kadar biz artık Voleybolu bir sosyal faaliyetten, bir sosyal etkinlikten ziyade Solhanın bir kültürü haline geldi. Çünkü herkesin kabul ettiği, bağrına bastığı bir fikir oluştu. Bizlerde bunları ayakta tutabilmek için, bu etkinliğe, bu faaliyete destek olabilmek için her türlü desteğimizi, gayretleri, çabalarımızı ortaya koyuyoruz.  Ama tabi bizde küçük bir belediyeyiz bizimle de bir yere kadar gidiyor nihayetinde. BU senede sağ olsun, arkadaşlarda yeni bir ekip oluşturdular. Yeni bir heyecan yeni bir ruh ortaya koydular ben huzurlarınızda kendilerine de teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte yeni hedefler belirleyeceğiz ve ilerleyeceğiz. En önemlisi inşallah hiç kimsenin burnu kanamadan bir sezon olsun. Bizim istediğimiz kazasız, belasız, örnek teşkil edebilecek bir takım oluşturmak ve bu takımın güzel mücadelelerini ortaya koyup sizlerin de onların desteği ile iyi mücadele edip galip gelmesini istiyoruz. Mehmet Hocam da burada daha önce bizimle çalıştı, güzel bir ilçeyiz bizlerde mümkün mertebe daha yaşanılabilir hale getirmek için mücadele ediyoruz. İnşallah el ele vererek bir bütün olarak nasıl ne gerekirse yapmak için gayret göstereceğiz. Gerçekten herkesin en iyi şekilde hem kendisini, hem ilçemizi, hem Solhan Voleybolunu temsil edeceğini temenni ediyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.


 

BİNGÖL GÜNDEM

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...